Kraj

Sześć studiów wystąpiło z Klubu Producentów Reklamowych SAR

Są to: Dynamo, Graffiti, Lemon, Lucky Luciano, Studio Filmowe Oto i Watchout Studio.

Sześć studiów wystąpiło z Klubu Producentów Reklamowych SAR
Menedżerowie sześciu studiów filmowych poinformowali, że ich firmy występują z Klubu Producentów Reklamowych SAR. Przygotowali wspólne oświadczenie:

“Pragniemy poinformować, że z dniem 25.11.2021 postanowiliśmy wystąpić z grona członków Klubu Producentów Reklamowych. Jednocześnie niezmiennie uważamy, że istnieje pilna potrzeba dialogu i wspólnych inicjatyw producentów działających w branży reklamowej. Działalność taka powinna służyć nie tylko największym, ale wszystkim podmiotom branży, włączając w to również małe studia produkcyjne, gotowe współdzielić z nami określone standardy”.

Pod dokumentem podpisali się przedstawiciele firm: Dynamo (Maciej Maciantowicz), Graffiti (Szymon Gruszecki, Kacper Wantoła, Franciszek Rogala), Lemon (Jarosław Gajewski), Lucky Luciano (Michał Sitek), Studio Filmowe Oto (Jacek Kulczycki i Tomek Kozera) oraz Watchout Studio (Krzysztof Terej).

Do chwili zamykania tego wydania MMP24 przedstawiciele występujących z KPR firm nie odpowiedzieli na nasze zapytania. Sprawy nie komentował też SAR.

Klub Producentów Reklamowych powstał w styczniu 2018 r.