Kraj

T-Mobile zarejestrował blisko 300 tys. kart dla obywateli Ukrainy

Przebywający w Polsce obywatele i obywatelki Ukrainy mogą również swobodnie korzystać z dostępu do internetu mobilnego, a także kontaktować się z przyjaciółmi w naszym kraju dzięki bezpłatnym starterom T‑Mobile i Heyah, które od początku wojny wolontariusze T‑Mobile rozdają na granicy, w punktach recepcyjnych oraz na dworcach PKP i PKS.

T-Mobile przedłuża do końca kwietnia wsparcie związane z usługami takimi jak bezpłatne rozmowy międzynarodowe z Polski do Ukrainy, darmowe paczki gigabajtów oraz roaming z obniżonymi stawkami.

Klienci T‑Mobile (indywidualni, T‑Mobile na kartę, Heyah na kartę, MIX oraz biznesowi na taryfie Magenta Biznes i Jump proFirma), którzy aktywowali już usługę nielimitowane połączenia i SMS-y międzynarodowe z Polski do Ukrainy (w przypadku użytkowników prepaid i MIX usługa ta została aktywowana automatycznie), mogą nadal bezpłatnie kontaktować się z przyjaciółmi i rodziną, którzy pozostali za naszą wschodnią granicą. Przedłużenie tej promocji do końca kwietnia nastąpi automatycznie. Z kolei osoby posiadające ofertę abonamentową, które wcześniej nie aktywowały tej opcji, nadal mogą to zrobić.