Kraj

Media

"To się nagrywa" – nowy podcast Magdaleny Barczyk z Radia Zet

Gospodyni muzycznego podcastu jest dziennikarką Radia Zet i wydawczynią programu "Plus/minus lista Radia Zet" Marcina Wojciechowskiego.

Nowy podcast Magdaleny Barczyk, którego można posłuchać na player.radiozet.pl i Spotify, to przeprowadzone przez dziennikarkę Radia Zet rozmowy z największymi zagranicznymi i polskimi artystami muzycznymi. Każdy wywiad zostanie poprzedzony krótkim wprowadzeniem, w którym słuchacze dowiedzą się o artyście i kulisach rozmowy. W dwóch pierwszych odcinkach podcastu opublikowanych 21 marca można posłuchać rozmów z irlandzkim piosenkarzem Niallem Horanem, byłym wokalistą zespołu One Direction, oraz jednym z najpopularniejszych DJ-ów na świecie Sigalą.

Barczyk jest dziennikarką muzyczną Radia Zet od lipca 2014 r. Oprócz “Listy przebojów” zajmowała się także produkcją programów “Zet na punkcie muzyki” i “Siła muzyki”, była też wydawczynią programów “Niezły pacjent”, “Coolturalny wieczór”, “Zet jak związki” i “Halo Zet”. Obsługiwała na antenie szereg festiwali i wydarzeń muzycznych, w tym Open’er, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival i Eurowizja.

Rekordzistami wśród dziennikarzy Radia Zet pod względem liczby dotychczas opublikowanych podcastów są Kamil Nosel (1145) i Beata Lubecka (811).