Kraj

Tomasz Sekielski w "Onet Rano"

- To wzmocni markę Onetu - uważa Sabina Lipska, dyrektor wideo RASP.

Tomasz Sekielski będzie jednym z prowadzących program “Onet Rano”. To codzienna poranna audycja wideo realizowana przez portal Onet.

Sekielski był reporterem “Faktów” TVN w latach 1997-2006. Prowadził także piątkowe wydania programu “Kropka nad i”. Od 2003 r. wraz z Andrzejem Morozowskim prowadził audycję “Kuluary”, codzienny program “Prześwietlenie”, a następnie “Teraz my!”. W TVN24 prowadził również program “Czarno na białym”. Od października 2012 r. do stycznia 2015 r. był gospodarzem poranków w Radiu Tok FM. Od stycznia 2013 r. do czerwca 2016 r. prowadził program “Po prostu” w TVP1, a następnie “Woronicza 17” w TVP Info. Współpracował również z tygodnikami “Newsweek” oraz “Wprost”.

– Obecność Tomasza Sekielskiego w programie przyciągnie kolejnych widzów i wzmocni silną markę Onetu – mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo w Ringier Axel Springer Polska.

Sekielski będzie prowadzącym Onet Rano raz w tygodniu, w inne dni program w mobilnym studiu Onetu poprowadzą: Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Iwona Kutyna i Piotr Kędzierski.