Kraj

Przetargi

Traficar ponownie wybiera Walk PR

Traficar świadczy innowacyjną usługę wynajmu samochodów na kilometry oraz usługę dostawczych aut na kilometry znaną pod marką TrafiCargo.

Marka Traficar, platforma carsharingowa, powierzyła agencji Walk PR kompleksową obsługę public relations, kontakty z mediami i działania z zakresu influencer marketingu.

Traficar świadczy innowacyjną usługę wynajmu samochodów na kilometry poprzez prostą i intuicyjną aplikację mobilną, bez zbędnych formalności czy wyznaczonych miejsc na zakończenie przejazdu. Firma oferuje także usługę dostawczych aut na kilometry znaną pod marką TrafiCargo. W całej Polsce flota Traficara liczy obecnie ponad 2,5 tys. pojazdów.

Współpraca między Walk PR a Traficarem ruszyła w kwietniu br. Agencja odpowiada za doradztwo strategicznie, prowadzenie biura prasowego marki, kontakty z mediami, a także koordynację współprac z influencerami. Firmy pracowały ze sobą w latach 2016-2019 w ramach wprowadzania marki Traficar na polski rynek. Wówczas realizowane były szerokie działania edukacyjne i wizerunkowe, budujące nową kategorię, jakim była usługa carsharingu.


Traficar wzmacnia portfolio Walk PR w obszarze mobilności i motoryzacji, które zasilają już takie marki jak Seat, Cupra, Bentley, Lamborghini czy Q Service Castrol. Obsługą klientów z branży automotive w Walk PR zajmuje się zespół: Agnieszka Kłusek, senior account manager, i Dominika Nosal,junior account manager, kierowany przez Matyldę Żemajtis, account director.