Kraj

Trzech nowych specjalistów w Gameset

Utworzono także stanowisko PR managera.

Gameset, agencja gaming marketingu z grupy LTTM, powiększa zespół o trzy nowe osoby. Do działu agencyjnego dołączył Bartosz Semegin (junior project manager), a zespół produktowy wzmocnił Jacek Bogdanowicz (product manager). Utworzono także stanowisko PR managera, które objęła Karolina Kałużyńska.

Jacek Bogdanowicz jako product manager zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem produktów własnych firmy oraz ich monetyzacją. Wcześniej pracował w Grupie Abstra, gdzie koordynował wewnętrzne inicjatywy firmy, oraz w marketingu Legii Warszawa.
 
Karolina Kałużyńska jako PR manager Gameset odpowiadać będzie za strategię komunikacji, reprezentację agencji na wydarzeniach branżowych, media relations i prowadzenie kanałów społecznościowych. Doświadczenie z zakresu komunikacji w branży gamingu i esportu zdobywała przy realizacji projektów i stałej obsłudze komunikacyjnej klientów w agencji Monday.
 
Bartosz Semegin objął rolę junior project managera i odpowiada w Gameset za przygotowanie ofert i obsługę projektów agencji. Wcześniej związany był z Fantasyexpo, gdzie również odpowiadał za zarządzanie projektami.
 
Nowi pracownicy raportować będą do Piotra Bombola, managing partnera.