Kraj

Media

Trzeci sezon "MądrzeJemy" rusza 26 marca

Dla uatrakcyjnienia nowego sezonu obsadę poszerzono o Bartka Jędrzejaka, a także – w wybranych odcinkach – o Magdę Gessler i Michela Morana.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu “MądrzeJemy” pojawi się na antenie TVN w sobotę, 26 marca, o godz. 17:15. Program emitowany będzie co tydzień na antenie TVN oraz TTV, a także w serwisie Player.

W dziesięciu odcinkach nowego sezonu Katarzyna Bosacka (na zdjęciu) ponownie prześwietli etykiety produktów spożywczych i będzie edukować w zakresie zdrowego żywienia, doradzając, które produkty warto mieć w kuchni, a których należy unikać. Do obsady dołączy zdobywca Telekamery Bartek Jędrzejak, który przeprowadzi reporterskie śledztwa w kwestii pochodzenia produktów spożywczych. Gośćmi specjalnymi wybranych odcinków tego sezonu “MądrzeJemy” będą znani kucharze Magda Gessler i Michel Moran, gwiazdy wielu produkcji TVN, w tym “MasterChef”, w którym występują wspólnie. Za realizację produkcji, której partnerem strategicznym jest marka Carrefour, odpowiada Dom Kreatywnego Contentu BrandTime.