Kraj

Trzy awanse w GoldenSubmarine

Na wyższe stanowiska wchodzą: Marta Ulman, Ola Bielecka, Beata Brauła.

W GoldenSubmarine awansowały trzy osoby. Marta Ulman została head of strategy Warsaw, Ola Bielecka – senior copywirterką, a Beata Brauła – art directorką.

Marta Ulman związana jest z GoldenSubmarine od 2016 r. Ma ponad 10 lat doświadczenia w branży, w tym czasie pracowała m.in. dla klientów takich jak Lotte Wedel, Monte, Citi Handlowy, a w poprzednich agencjach dla McDonald’s, Wizzair czy Gatty. W agencji, razem z Olą Bielecką, odpowiada również za rozwój LabZ – zespołu, który łączy potrzeby konsumentów z potrzebami biznesu.

Beata Brauła W GoldenSubmarine pracuje od 2019 r., początkowo na stanowisku graphic designerki, realizując projekty dla takich klientów agencji jak, Lotte Wedel, Przysnacki, ING czy Tatra. Z branżą reklamową związana jest od ponad pięciu lat, karierę rozpoczynała w Biurze Podróży Reklamy.

Ola Bielecka związana z GoldenSubmarine od 2019 r. Dodatkowo jako service designerka realizuje projekty w ramach niedawno utworzonego LabZ. Była także jedną z inicjatorek powstania tego zespołu. W agencji
współtworzyła kampanie m.in. dla Lotte Wedel, Monte czy Tatry.