Kraj

Trzy awanse w Mind Progress Group

Awansowali: Wincenty Styś, Andrzej Gruszka i Agnieszka Łapa.

Trzy awanse w Mind Progress Group
W agencji marketingu zintegrowanego Mind Progress Group doszło do trzech awansów. Wincenty Styś (na zdj. z lewej) został creative group headem, Andrzej Gruszka – content marketing managerem, a Agnieszka Łapa awansowała na stanowisko account managera.

Wincenty Styś od kilku lat jest związany z Mind Progress Group. Dotychczas pełnił funkcję senior art directora. Doświadczenie z zakresu projektowania zdobywał wcześniej w agencjach Webstyle Synergy oraz FunPR. W Mind Progress pracował dla takich klientów, jak: DOZ, Uber, Ceneo.

Z kolei Andrzej Gruszka przez ostatnie dwa lata pracował na stanowisku PR managera w dziale public relations Mind Progress Group. Od początku odpowiadał głównie za projekty wizerunkowe i edukacyjne agencji oraz jej promocję. Obecnie jako content marketing manager, poza dotychczasowym zakresem obowiązków, ma za zadanie rozwijać ofertę firmy w obszarze marketingu treści. Nowo utworzone stanowisko podlega bezpośrednio zarządowi agencji.  

Awansowała również Agnieszka Łapa, która od 2014 r. pracuje dla Mind Progress Group w dziale client service. Jako account manager odpowiada obecnie za współpracę z klientami w zakresie realizacji strategii działań promocyjnych oraz kampanii reklamowych. Współpracuje m.in. z markami: Apsys Polska (Janki), Rank Progress, Carrefour Polska czy siecią supermarketów Sano.