Kraj

Trzy nowe osoby w Caracie

Do agencji dołączają Łukasz Sadłek, Marcin Ruszała i Małgorzata Prochenka.

Trzy nowe osoby w Caracie
Do domu mediowego Carat dołączyli Łukasz Sadłek (na zdj. z lewej) jako communications manager, Marcin Ruszała jako senior communications planner oraz Małgorzata Prochenka jako junior communications planner.

Sadłek z branżą mediową związany jest od 2005 r., od  początku w ZenithOptimedia Group, zaczął od stanowiska junior media plannera, skończył jako media manager. W czasie kariery miał okazję pracować dla klientów z różnych branż, m.in. dla Toyoty, Hochlandu, Sharpa, Playa czy Avivy.

Ruszała przez ostatnie niespełna cztery lata był związany z domem mediowym MEC, pracował na stanowiskach od stażysty, przez asystenta, junior online plannera, po online plannera. W całej karierze związany z planowaniem kampanii reklamowych w mediach cyfrowych. Pracował dla takich klientów, jak: Nestle, McFit, IKEA, Inter IKEA czy Comarch.

Prochenka od dwóch lat związana z branżą mediową, karierę zaczęła w domu mediowym MEC, pracowała odpowiednio na stanowiskach asystenta, a potem junior integrated planner buyera. Prowadziła projekty dla takich klientów, jak: Nestle, Taranko, Animex.