Kraj

Personalia

Trzy nowe osoby w Kamikaze

Dwie z nich wracają do agencji.

Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta, do którego dołączają trzy osoby. Dwie z nich wracają do agencji.

Natalia Kopczyńska w Kamikaze pracowała od 2014 r. do 2018 r., zajmowała wtedy stanowisko account directora. Następnie przeszła na dłuższy urlop macierzyński, w czasie którego pracowała poza Kamikaze, przy realizacji dwóch prywatnych projektów: współorganizowała Festiwal Restaurant Week w Łodzi oraz uczestniczyła w pracach nad portalem Łódź Smakuje. Obecnie wróciła do agencji i na stanowisku account directora będzie kierowała zespołem obsługi klienta i koordynowała prace dla dwóch klientów: L’Oreal i Kaufland. Karierę w branży reklamowej zaczynała w agencji Energe21, gdzie nadzorowała prace dla takich klientów jak m.in. Drogerie Natura, Bayer i studio filmowe Se-ma-for.

Karolina Pawłowska jest kolejną osobą, która powraca do agencji Kamikaze, w której pracowała przez trzy lata, do 2018 r. (obejmowała wtedy stanowisko account executive). Przed ponownym dołączeniem do agencji pracowała ostatnio dla Radisson Blu Hotel & Residences na stanowisku PR & marketing specialist. Obecnie w Kamikaze objęła stanowisko account managera. Podczas wcześniejszej pracy w Kamikaze, w latach 2015-2018, pracowała z takimi klientami jak m.in.: L’Oreal, McCormick, Skanska, Spontex, Obsessive.

Do Kamikaze dołącza również nowa osoba: Anita Wasiak, która jako account executive zajmie się przede wszystkim zarządzaniem globalnym projektem marki Semilac na rynku niemieckim. Do jej obowiązków będzie należała bezpośrednia praca z zespołem projektowym i klientem oraz współpraca z influencerami. Przed dołączeniem do Kamikaze pracowała na stanowisku account managera w agencji Kompan.pl.