Kraj

Uber i Kiwi.com z grą, w której można zdobyć zniżki na rezerwacje lotów

Vouchery na zakup biletów na kwotę do 450 zł można wykorzystać do końca roku.

Uber i Kiwi.com z grą, w której można zdobyć zniżki na rezerwacje lotów
Dla użytkowników aplikacji Uber portal rezerwacyjny Kiwi.com przygotował grę, w której można wygrać nawet 450 zł na zakup biletów lotniczych. Jest to gra zręcznościowa w aplikacji mobilnej, w której zadaniem gracza jest napełnienie walizki podróżnej jak największą liczbą przedmiotów w ciągu pół minuty. W grę można zagrać od 2 września przez dwa miesiące podczas przejazdów z Uberem. Każdy użytkownik aplikacji może zagrać więcej niż raz, a vouchery są do wykorzystania do 31 grudnia br.

W ramach partnerstwa obu firm od 18 sierpnia użytkownicy Kiwi.com rezerwujący podróż za pośrednictwem portalu otrzymają zniżkę 50% (maksymalna wartość zniżki to 10 zł) na pierwszy przejazd zamówiony przez aplikację Uber. 

Portal Kiwi.com wszedł ostatnio w konflikt z irlandzkim Ryanairem. Potentat na rynku tanich lotów lotniczych poinformował, że karty pokładowe wydane przez Kiwi.com nie będą honorowane “w związku z nieprzestrzeganiem przez portal procedur bezpieczeństwa i ochrony” Ryanaira. Pod koniec sierpnia br. czeski trybunał konstytucyjny wydał jednak w tej sprawie wyrok korzystny dla Kiwi.com.

Kiwi.com jest czeską firmą założoną w 2012 r. Ponad połowę udziałów ma w niej amerykański fundusz kapitałowy General Atlantic. Portal agregujący oferty ponad 800 przewoźników podaje, że codziennie obsługuje 100 milionów wyszukiwań.