Kraj

Union Investment TFI promuje się w Facebooku

Niebawem w portalu społecznościowym ruszy konkurs związany z 15-leciem firmy.

Wkrótce w profilu firmowym założonym przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych “Union Investment” w portalu społecznościowym Facebook rozpocznie się konkurs dla internautów z okazji 15-lecia działalności towarzystwa w Polsce.

Union Investment TFI jest jedną z pierwszych rodzimych instytucji finansowych, które zdecydowały się tak aktywnie wykorzystać stale rosnącą popularność serwisu.

W październikowym wydaniu miesięcznik “Forbes” wyróżnił blog prowadzony w Facebooku przez Dariusza Laska, dyrektora inwestycyjnego ds. papierów dłużnych w Union Investment TFI.

Towarzystwo postawiło na sposób komunikacji dostosowany do specyfiki mediów społecznościowych – nieformalny język, swobodnie wyrażane opinie osoby zarządzającej funduszami na temat rynku oraz możliwość komentowania wpisów. – Komunikacja w serwisach społecznościowych to szybki i wygodny sposób docierania z ważnymi informacjami do potencjalnych klientów. Wierzymy, że nasza strategia przyniesie nam efekty w postaci uznania nie tylko ze strony mediów, ale też przede wszystkim odbiorców – mówi Agnieszka Padzik-Wołos odpowiedzialna za komunikację Union Investment w internecie i nowych mediach.