Kraj

Unique One dla Centrów Handlowych Atrium

Agencja wygrała przetarg na organizację loterii w Centrach Handlowych Atrium w całej Polsce.

Unique One dla Centrów Handlowych Atrium
Agencja Unique One wygrała przetarg na organizację loterii w Centrach Handlowych Atrium (Atrium Polska) w całej Polsce.
Loteria “Wyczaruj roczną pensję”, która właśnie wystartowała, jest organizowana w siedmiu centrach handlowych należących do Atrium Polska – Atrium Biała (Białystok), Atrium Copernicus (Toruń), Atrium Promenada (Warszawa), Atrium Reduta (Warszawa), Atrium Targówek (Warszawa), Focus Bydgoszcz oraz Galeria Dominikańska (Wrocław). Łącznie przewidziano w niej blisko 20 tys. nagród o wartości ponad miliona złotych.

Przyjmowanie zgłoszeń w loterii potrwa do 30 listopada 2020 r. Loterią objęte są wszystkie sklepy znajdujące się w CH wyżej wymienionych.
Aby wziąć udział w loterii, należy dokonać jednorazowego zakupu w sklepie na terenie CH Atrium Poland za minimum 50 zł, zachować paragon, dokonać prawidłowego zgłoszenia swojego udziału w loterii za pośrednictwem stron WWW lub kiosku loteryjnego znajdującego się na terenie CH. Od razu po wysłaniu zgłoszenia uczestnik otrzymuje informację, czy do przesłanego zgłoszenia przypisana jest nagroda instant win (każde CH ma swoją pulę nagród instant win).
Co miesiąc ze wszystkich zgłoszeń w CH Atrium losowana będzie nagroda miesięczna – roczna pensja 60 tys. zł (łącznie 3 nagrody).
Mechanizm loterii przygotowała agencja Unique One. Za kreację odpowiada Walk Creative. Loteria będzie komunikowana w social media, w internecie, radiu i na billboardach.