Kraj

Unique One dla marki Berlinki

Agencja organizuje konkurs dla marki w sieci sklepów PoloMarket.

 

Unique One dla marki Berlinki
Pod hasłem – “I kto to mówi w sieci PoloMarket” rozpoczął się konkurs marki Berlinki (Animex) w sieci Polomarket. To kolejna akcja dla marki Berlinki zaplanowana do końca roku w sieciach supermarketów. Obsługa konkursu powierzona została agencji Unique One w wyniku wygranego ofertowania.
Sprzedaż produktów promocyjnych i okres przyjmowania zgłoszeń do konkursu rozpoczął się 23 września i potrwa do 21 października 2020 r. Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać w okresie sprzedaży promocyjnej jednorazowego zakupu co najmniej trzech produktów promocyjnych, a następnie wykonać zadanie konkursowe, które polega na stworzeniu kreatywnego dialogu Berlinek i wysłać SMS pod wskazany numer. W konkursie do wygrania są nagrody tygodniowe (100 bonów do sieci PoloMarket o wartości 100 zł każdy oraz 4 przenośne projektory Pionieer) oraz nagroda główna (zestaw kina domowego Pioneer). 
Agencja Unique One jest odpowiedzialna za przygotowanie materiałów POS, a także za organizację i obsługę konkursu. Konkurs wspierają działania komunikacyjne na stronie WWW sieci, w social mediach (Facebook), a także za pomocą materiałów promocyjnych w sieci PoloMarket, w tym w gazetce promocyjnej.