Kraj

Value Media wzmacnia zespół

Nowe osoby dołączyły do zespołu SEM & performance.

Do domu mediowego Value Media dołączyła Ewelina Wajsiel, wzmacniając struktury zespołu SEM & performance. Wajsiel przeszła do Value Media z sieci afiliacyjnej NetSales, gdzie ostatnio pracowała na stanowisku account managera. W Value Media będzie pracowała m.in. dla Netii. Za dział SEM & performance odpowiada Kamil Wiszowaty, business development & strategy director. W grudniu do Value Media dołączyli także: Paulina Chatys, Jacek Sielski oraz Piotr Chrzanowski.

Wajsiel z rynkiem marketingu internetowego związana jest od prawie pięciu lat. Karierę rozpoczynała w firmie Databroker, gdzie odpowiadała za współpracę serwisu Promosfera.pl z największymi sieciami afiliacyjnymi. Odpowiadała również za kreatywną stronę serwisu. 
Od września 2010 r. była związana zawodowo z pierwszym polskim serwisem zakupów grupowych Gruper.pl, gdzie odpowiadała za marketing online serwisu i wspierała budowę bazy danych jego użytkowników. Od lutego 2012 rozpoczęła współpracę z NetSales (Cube Group) na stanowisku account managera i była odpowiedzialna była m.in za rozwój kampanii performance (realizacja założeń w mediaplanach) oraz współpracę z wydawcami zrzeszonymi w sieci afiliacyjnej.