Kraj

Weber Shandwick powiększa zespół

Senior account executive i junior account manager dołączają do agencji.

Polski oddział Weber Shandwick powiększa zespół. Nowymi konsultantami w agencji są Aleksandra Staszewska i Michał Wieczorek, obejmując odpowiednio stanowiska senior account executive i junior account managera.

Weber Shandwick powiększa zespół
Aleksandra Staszewska z branżą PR związana jest od 2012 r. Specjalizuje się w PR konsumenckim. Doświadczenie zdobywała w agencjach Lewis Team Global i Triple PR oraz szkole programowania Coder’s Lab. Pracowała m.in. dla domu mediowego Codemedia, serwisów Monster Polska i Casamundo oraz międzynarodowego centrum rozliczeniowego PaySquare. W agencji Weber Shandwick Aleksandra koordynuje projekty dla m.in. KFC i Forever 21.

 

 

Weber Shandwick powiększa zespół
Michał Wieczorek ma 5-letnie doświadczenie w public relations, które zdobywał w agencjach H+K Strategies, Clue PR i Inspirat Communications. Jego specjalnością jest PR konsumencki i technologiczny. Pracował m.in. dla Lidl Polska, Wonga.com, Gumtree Polska, Payback Polska czy Lukoil Polska. W Weber Shandwick Michał będzie odpowiadał za komunikację dla m.in. Lux Express.