Kraj

Żywiec Zdrój pomaga odkryć swoją drugą naturę

Wystartowały przygotowania do "Ekspedycji", która w tym roku przybierze formę reality show.

Żywiec Zdrój pomaga odkryć swoją drugą naturę
Pod koniec lutego marka Żywiec Zdrój (Danone) i Discovery Channel rozpoczęły rekrutację do nowego reality show – “Ekspedycja 2017 – Odkrywcy drugiej natury”. Jak informuje biuro prasowe marki, w bieżącym roku “Ekspedycja Żywiec Zdrój” przyjmuje formę reality show, poprzedzonego masowym castingiem. Zostanie z niego wyłonionych sześciu uczestników, którzy wyruszą w nieznanym sobie kierunku. Kiedy dotrą do celu, rozpocznie się ich wielka przygoda. Producentem programu jest Discovery.
W bieżącej edycji uczestnicy wyprawy życia zostaną wyłonieni w dwóch etapach. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie WWW akcji. Spośród nadesłanych formularzy jury dokona wyboru kandydatów, którzy w pierwszy weekend maja wezmą udział w castingu odbywającym się w polskich górach. Następnie z grona uczestników castingu zostanie wyłoniona szczęśliwa szóstka zwycięzców. To oni wyruszą na Ekspedycję do tajemniczego zakątka świata. Odkrywanie drugiej natury szóstki bohaterów akcji będzie można śledzić na kanale Discovery Channel.
Koncept kreatywny i działania w internecie przygotowała agencja VML Poland. Za realizację programu odpowiedzialny jest zespół Discovery Channel. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom. Działania public relations prowadzi agencja Havas PR.